Sprawdź o czym piszemy

Nowoczesna reklama internetowa

www.agilito.pl

Agilito Sp. z o.o.

Romana Maya 1
61-371 Poznań
województwo: wielkopolskie
gps: 52.378061,16.944243

NIP: 782-255-21-20
REGON: 302183797

numer telefonu: +48 790 752 541
adres strony www: www.agilito.pl
adres e-mail: biuroagilito.pl

Sprawdź, jak do nas trafić

Oferta / usługi

Wiele firm bardzo ceni sobie współpracę z agencją Agilito z Poznania, wyspecjalizowanej w marketingu internetowym. Ich usługi są niesamowicie pomocne w prowadzeniu biznesu, ponieważ pozwalają skutecznej docierać do klientów mimo dużej konkurencyjności na rynku. Zajmują się oni tworzeniem stron WWW oraz promowaniem ich w sieci poprzez kampanie Google AdWords oraz pozycjonowanie. Mają doświadczenie w reklamowaniu przedsiębiorstw z prawie każdej branży i to nie tylko w polskiej wyszukiwarce, ale również np. we francuskiej, irlandzkiej, niemieckiej, holenderskiej czy brytyjskiej. Potrafią odpowiednio doradzić każdej firmie, jaka forma marketingu internetowego będzie dla niej najlepsza, w oparciu np. o specyfikę działania, konkurencyjność na rynku oraz możliwości finansowe.

Agencja Agilito stara się ustalić cennik tak, aby był on przystępny dla każdego przedsiębiorcy, nawet jeśli dopiero zaczyna on swoją działalność. Istnieje więc kilka możliwości naliczania należności za usługę, takich jak jeden z ograniczonych czasowo pakietów w stałej cenie lub też płatność tylko za efekty w przypadku stałej umowy na pozycjonowanie. Można zdecydować się na promocję na terenie całej Polski lub innego kraju (co jest korzystne w przypadku sklepów online i usług zdalnych) lub też ograniczyć ten obszar do wybranego miasta/regionu, w którym działa firma. Lokalne SEO to rewelacyjna propozycja dla takich firm, jak np. pizzeria, serwis komputerowy czy gabinet stomatologiczny.

Pozycjonowanie stron WWW – widoczność w wyszukiwarce

Nawet po własnych zachowaniach możemy zauważyć, iż obecnie niemal każdej potrzebnej informacji szukamy w Google. Dotyczy to także ofert firm, które w przestrzeni wirtualnej można wygodnie i bez pośpiechu porównywać, aby wybrać tą spełniającą pod każdym względem nasze oczekiwania. Widoczność w wyszukiwarce jest więc niebywale istotna, aby trafiać do konsumentów interesujących się określoną usługą bądź towarem, którzy z dużym prawdopodobieństwem mogą stać się klientami. Pozycjonowanie pozwala nawet małej firmie wybić się na szczyt wyników wyszukiwania na wybrane frazy, poprzez odpowiednie zoptymalizowanie strony pod wymagania Google.

Specjaliści SEO z Agilito dysponują rozległą wiedzą na temat czynników, jakie wpływają na ocenę algorytmu przy układaniu listy odnośników wyświetlających się na dane zapytanie internauty. Potrafią podjąć wielorakie działania, które dostosują Państwa witrynę pod te wymogi i pozwolą jej przebić konkurencję. Dotyczy to nie tylko prac webmasterskich, ale również tworzenia nowych treści, które podniosą tematyczność strony. Google jest bowiem wyszukiwarką tekstową, co oznacza, że właśnie w tej formie odczytuje analizowane domeny. Jeśli algorytm trafi na witrynę wypełnioną unikalnymi treściami, zawierającymi związane z zapytaniem użytkownika słowa kluczowe, oceni ją pozytywniej.

Linki sponsorowane AdWords – natychmiastowa reklama w Google

Na wyniki pozycjonowania należy poczekać, lecz nie mają one ograniczeń wyświetleń. Z kampaniami linków sponsorowanych AdWords jest nieco na odwrót – efekty są widoczne od razu po przelaniu wybranej kwoty i skonfigurowaniu ustawień, ale reklama publikuje się tak długo, jak na koncie są środki. Każda firma może mieć inne priorytety, dlatego dzięki tym różnicom, mogą Państwo zdecydować, jaka forma będzie najlepsza dla realizacji określonego celu biznesowego. W dokonaniu wyboru może też Państwu pomóc dedykowany opiekun handlowy Agilito. Ze względu na szybki charakter publikacji reklam, kampanie AdWords są często wybierane np. przez firmy działające sezonowo lub organizatorów jednorazowych czy też cyklicznych wydarzeń.

Ważną cechą linków sponsorowanych jest również to, że koszt naliczany jest tylko za konkretne działanie, które przyczynia się do promocji oferty. Mianowicie, opłata pobiera się z konta za kliknięcie użytkownika w reklamę, prowadzące go na Państwa stronę internetową. Wysokość tej kwoty zależy między innymi od konkurencyjności frazy, ale także od sposobu, w jaki kampania jest skonfigurowana. Warto więc powierzyć zadanie jej prowadzenia certyfikowanym specjalistom, jakich agencja Agilito również ma wśród swojej kadry. Dzięki znajomości zasad, według których Google ocenia linki sponsorowane, przygotują oni je w tak, aby były możliwie jak najskuteczniejsze, a zarazem jak najmniej kosztowne.

Pełna oferta: Agencja Agilito - usługi SEO i SEM

Kontakt w godzinach:

Poniedziałek08:00-16:00
Wtorek08:00-16:00
Środa08:00-16:00
Czwartek08:00-16:00
Piątek08:00-16:00
SobotaZamknięte
NiedzielaZamknięte

Inne wizytówki w tej kategorii:

Aplikacja dla studentów budownictwa

Dowiedz się więcej

Spersonalizowane oświetlenie LED

Czytaj więcej

Tworzenie grafiki produktowej

Zobacz

Emtigo Design - kompleksowe rozwiązania marketingowe

Agencja reklamowa - Poznań